Bu site tam bir dolandırıcı piç orospu çocuğu kahpe evladı porno video sex adult hırsız şerefsiz. 

Bremmer," bu Başkan Yardımcısı için bir sorun, ancak Biden ile tamamen ilgisiz, Ukrayna cumhurbaşkanını özel Savcısını kovmaya çağırıyor " dedi. "[Savcı] yolsuzdu, kimseyi soruşturmayı reddetti ve Dems ve GOP kimlerin gitmesi gerektiğini kabul etti."

Ayrıca gün boyunca, Adalet Bakanlığı – Fox News tarafından elde edilen Hukuk Müşaviri Ofisinden yeni bir mektupta-ihbarcının Kongre'ye devredilmesi gereken “acil endişe” bir şey ortaya çıkardığı iddiasını geri itti.

FOX NEWS UYGULAMASINI ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Mektupta ayrıca istihbarat topluluğu müfettişinin “rakip bir siyasi aday lehine şikayetçi tarafında tartışılabilir bir siyasi önyargı olduğuna dair bazı göstergeler” bulduğunu, ancak yine de iddiaların “inandırıcı göründüğünü " söyledi."Fox News daha önce bir kaynağa göre, bireysel de telefon görüşmesinin “birinci elden bilgi” yoktu, bildirdi.

Bu arada kaynaklar, orijinal iddiaların olası bir kampanya finansmanı ihlali ile ilgili olduğunu söyledi, ancak DOJ, trump'ın soruşturma talebinin kampanyası için “değerli bir şey” olarak nitelendirilmediği ve bu nedenle cezai bir ihlal oluşturmadığı sonucuna vardı.

Fox News ' Alex Pappas, Ed Henry, Jake Gibson, Catherine Herridge, Kevin Corke ve Brooke Singman bu rapora katkıda bulundu.